۱- رفرنس: رفرنس‌های امتحان اسفند۹۶ اعلام شده است و نسبت به شهریور ۹۶ هیچ تفاوتی ندارد. بنابراین نسبت به شهریور نیازی به تغییر محتوا نخواهیم داشت!

۲- زمان امتحان : طبق تقویم آموزشی زمان برگزاری امتحان همان ۳ اسفند می‌باشد. البته تیم مدیریت وازرت بهداشت تغییر کرده است و در پاییز  امکان ارسال نامه در‌خواست تغییر زمان امتحان وجود دارد و از راه‌های مختلفی تلاش خواهیم  کرد. ولی در حال حاضر  زمان برگزاری امتحان همان زمان قبلی یعنی ۳ اسفند می‌باشد

۳ مجری آزمون:  مطابق سنوات گذشته هر قطب مجری امتحان می‌باشد و تغییری در این مورد انجام نگرفته است.

۴- طراح آزمون: تا این لحظه طراح آزمون مشخص نشده است و احتمال دارد که هر قطب خودش سوالات را برای قطب طراحی کند؛ شاید همانند شهریور امسال یک قطب میزبان، چند قطب دیگر شود.

۵- منبع: با توجه به ثابت بودن رفرنس، بسته آموزشی سیب سبز و سیب سرخ هم تغییر نخواهد کرد. همچنین امتحانات شهریور ۹۶ هم مباحث جدید و قابل توجهی نداشته‌اند و  اکثراً مشابه امتحانات قبلی بوده‌اند و تعداد کمی هم نکات جدید را دارا بودند که به شکل جداگانه به دست شما می‌رسانیم.


پا نوشت: یک کتاب تک‌ آزمونی شامل سوالات امتحان شهریور ۹۶ همراه با پاسخ تشریحی کوتاه ویژه مرور و تست‌زنی  نزدیک به امتحانات هم به چاپ رسانده‌‎ایم که می‌توانید از طریق این لینک خریداری کنید